-PRE ORDER- Girls Band Cry Chill Figg [BLIND BOX]
Manufacturer: VISION
- Series: Girls Band Cry
- Pre-Orders Close: 15 June 2026
- Šćąć ă˘ăăĄăźăˇă§ăł
RRP $49.95
$37.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the original anime "GIRLS BAND CRY" comes a lineup of CHILLfigg figures! Presenting the TOGENASHI TOGEARI members in casual outfits! Character lineup (random):
¡ Nina Iseri
¡ Momoka Kawaragi
¡ Subaru Awa
¡ Tomo Ebizuka
¡ Rupa
*Sold as blind box products.
*One boxset includes every design in the lineup (total of 5 pieces). Painted plastic non-scale complete product with stand included. Approximately 160mm in height.
(GSC07810)
| SKU | GSC07810 |
| Barcode # | 4595558501070 |
| Brand | VISION |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |