-PRE ORDER- Super Action Statue Risotto Nero [Re-release]
Manufacturer: Medicos Entertainment
- Series: JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
- ŠLUCKY LAND COMMUNICATIONS/éčąç¤žăťă¸ă§ă¸ă§ăŽĺĽĺŚăŞĺéşGW製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $159.95
$119.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 160mm in height.
(MED00103)
| SKU | MED00103 |
| Barcode # | 4573699577215 |
| Brand | MEDICOS ENTERTAINMENT |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |