-PRE ORDER- Super Action Statue Raoh [Re-release]
Manufacturer: Medicos Entertainment
- Series: Fist of the North Star
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- ŠćŚčŤĺ°ăťĺĺ˛ĺ¤Ť/ăłă˘ăăăŻăš 1983 ç樊訹荞訟GB-219
RRP $194.95
$146.21
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$29.24 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 210mm in height.
(MED00083)
| SKU | MED00083 |
| Barcode # | 4573699573064 |
| Brand | MEDICOS ENTERTAINMENT |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |