-PRE ORDER- Nendoroid Hei Yanjing
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Time Raiders
- Pre-Orders Close: 11 May 2026
- ŠNanpai Entertainment. All rights reserved.
RRP $129.95
$97.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular chinese novel "TIME RAIDERS" comes a Nendoroid of Hei Yanjing!
Face plates:
¡ Smiling face
¡ Cheerful face
Optional parts:
¡ Sunglasses
¡ Cigarette
¡ Violin
¡ Bow
¡ Chinjaorose Fried Rice
¡ Other optional parts for different poses.
Also available: Nendoroid Xie Yuchen
Display him with Nendoroid Xie Yuchen (https://www.goodsmile.com/en/product/1140319/) (sold separately), also up for preorder! Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates:
¡ Smiling face
¡ Cheerful face
Optional parts:
¡ Sunglasses
¡ Cigarette
¡ Violin
¡ Bow
¡ Chinjaorose Fried Rice
¡ Other optional parts for different poses.
Also available: Nendoroid Xie Yuchen
Display him with Nendoroid Xie Yuchen (https://www.goodsmile.com/en/product/1140319/) (sold separately), also up for preorder! Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07690)
| SKU | GSC07690 |
| Barcode # | 4580828677487 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |