-PRE ORDER- Nendoroid Eijun Sawamura
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Ace of Diamond Act II
- Pre-Orders Close: 11 May 2026
- ŠYuji Terajima/Kodansha/"Ace of Diamond act⠥-SS-" Production Committee/TV Tokyo
RRP $129.95
$97.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular anime series "Ace of Diamond Act II Second Season" comes a Nendoroid of Eijun Sawamura, Seido's pitcher!
Face plates:
¡ Smiling face
¡ Serious face
¡ Cheerful face
Optional parts:
¡ Glove
¡ Ball
¡ Bat
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates:
¡ Smiling face
¡ Serious face
¡ Cheerful face
Optional parts:
¡ Glove
¡ Ball
¡ Bat
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07683)
| SKU | GSC07683 |
| Barcode # | 4580828672628 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |