-PRE ORDER- Plushie Denken
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Frieren Beyond Journeys End
- Pre-Orders Close: 27 April 2026
- Š ĺąąç°éäşşăťă˘ăăăŤăľďźĺ°ĺŚé¤¨ďźăčŹéăŽăăŞăźăŹăłă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $59.95
$44.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Frieren: Beyond Journey's End" comes a plushie! Materials: Cotton, polyester / Size: Approx. 170mm in height.
(GSC07674)
| SKU | GSC07674 |
| Barcode # | 4580828665927 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.002550000m3 |