-PRE ORDER- Mega Man Dual Override Slim Towel
Manufacturer: Capcom
- Series: Megaman
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
RRP $39.95
$29.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Cotton 200mm in height, 1100mm in width
(CAP00410)
| SKU | CAP00410 |
| Barcode # | 4976219139403 |
| Brand | CAPCOM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |