-PRE ORDER- Nuikoron (Boa) Hello Kitty
Manufacturer: eye up
- Series: Sanrio
- Pre-Orders Close: 09 May 2026
- ŠSanrio
$15.29
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H80mm x W80mm x D70mm
Material: Polyester, PE
Material: Polyester, PE
(EYE00022)
| SKU | EYE00022 |
| Barcode # | 4546598561784 |
| Brand | eye up |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000448000m3 |