-PRE ORDER- Big Soft Vinyl Figure Canele Vol.1
Manufacturer: Banpresto
- Series: Tom And Jerry
- Pre-Orders Close: 01 May 2026
- TOM AND JERRY and all related characters and elements (C) ďź TM Turner Entertainment Co. and Warner Bros. Entertainment Inc.WB SHIELDďź (C) ďź TM WBEI. (s20)
RRP $39.99
$27.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H14cm
(BAP06251)
| SKU | BAP06251 |
| Barcode # | 4573102743886 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |