-PRE ORDER- Room Light Zinogre
Manufacturer: Capcom
- Series: Monster Hunter
- Pre-Orders Close: 13 July 2026
- Š CAPCOM CO.,LTD. ALL RIGHTS RESERVED.
RRP $89.95
$67.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
$13.49 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Requires 3 AAA alkaline batteries (sold separately) or USB Type-C (cord sold separately) PVC/AAS product. Approximately 95mm in height, 148mm in width, 90mm in depth. Packaged in Paper Box.
(CAP00458)
| SKU | CAP00458 |
| Barcode # | 4976219140348 |
| Brand | Capcom |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001350000m3 |