-PRE ORDER- Resident Evil 4 Mr Raccoon 30th Anniversary Plush [Re-release]
Manufacturer: Capcom
- Series: Resident Evil 4
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- ŠCAPCOM CO., LTD. ALL RIGHTS RESERVED.
RRP $89.95
$67.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$13.49 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Main Body: Polyester, Nylon, Aluminum Alloy. / Pouch: PU (Polyurethane), Iron. / Approximately 280mm in height, 140mm in width, 100mm in depth.
(CAP00406)
| SKU | CAP00406 |
| Barcode # | 4976219136327 |
| Brand | CAPCOM |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |