-PRE ORDER- Gintama Happy Figure Collection Box [BLIND BOX]
Manufacturer: Banpresto
- Series: Gintama
- Pre-Orders Close: 05 June 2026
- Š犺çĽčąç§ďźéčąç¤žăťăăŹăćąäşŹăťéťéăťăľăłăŠă¤ăşăťă˘ăăăŹăăŻăš
RRP $24.99
$19.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Pre-orders only available for full box quantity.
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size. Apporx. 6cm
(BAP06368)
| SKU | BAP06368 |
| Barcode # | 4573102747976 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |