-PRE ORDER- Bushiroad The Box Solo Leveling Figure Rich [BLIND BOX]
Manufacturer: Bushiroad Creative
- Series: Solo Leveling
- Pre-Orders Close: 25 May 2026
- Š Solo Leveling Animation Partners
RRP $9.95
$7.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Pre-orders only available for full box quantity.
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Material: PVC?ABS Height: approx. 50mm All 5 types, 8pcs included one box, 20 boxes included one CTN.
(BUS01292)
| SKU | BUS01292 |
| Barcode # | 4570194466136 |
| Brand | Bushiroad Creative |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |