That Time I Got Reincarnated as a Slime Figure BOX Version [BLIND BOX]
Manufacturer: Bushiroad Creative
- Series: That Time I Got Reincarnated as a Slime
- ©川上泰樹・伏瀬・講談社/転スラ製作委員会 ®KODANSHA
$9.99
In Stock
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: 50mm Sticker: 50×50mm Material: PVC?ABS Sticker: Paper 6pcs par BOX (total 5 type), 20 boxes per CTN.
(BUS00755)
| SKU | BUS00755 |
| Barcode # | 4570194420138 |
| Brand | Bushiroad Creative |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000050000m3 |