Sofvimates Iggy (Vol.4)
Manufacturer: Banpresto
- Series: JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders
- Ščć¨éŁĺ彌&LUCKY LAND COMMUNICATIONS/éčąç¤žăťă¸ă§ă¸ă§ăŽĺĽĺŚăŞĺéşSC製ä˝ĺ§ĺĄäź
$39.99
Estimated Arrival 13 April 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx.15cm
(BAP05650)
| SKU | BAP05650 |
| Barcode # | 4573102696885 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |