S.H.Figuarts Spider-Man [New Red & Blue Suit] (Spider-Man: No Way Home)
Manufacturer: Tamashii Nations
- Series: Spider-Man
- Š MARVEL
RRP $174.99
$159.99
SAVE $15.00 (9%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
(TMN00738)
| SKU | TMN00738 |
| Barcode # | 4573102655295 |
| Brand | Tamashii Nations |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |