-PRE ORDER- Vivit Figure Marin Kitagawa Detective Version Green
Manufacturer: System Service
- Series: My Dress-Up Darling
- ŠçŚç°ćä¸/SQUARE ENIX¡ăçăćă製ä˝ĺ§ĺĄäź
$39.99
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Pre-painted ABS & PVC scale figure / Height: 200mm
(SYS00125)
| SKU | SYS00125 |
| Barcode # | 4533564064981 |
| Brand | System Service |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |