-PRE ORDER- Umamusume Pretty Derby Fuwa Petit Plush Vol. 8 - [A] Curren Chan
Manufacturer: SEGA
- Series: Umamusume: Pretty Derby
- Š Cygames, Inc.
$29.99
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
W10cmxD10cmxH16cm Polyester
(SEG02187)
| SKU | SEG02187 |
| Barcode # | 4573628569632 |
| Brand | Sega |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.001600000m3 |