-PRE ORDER- The Elusive Samurai Gassho [BLIND BOX]
Manufacturer: Bushiroad Creative
- Series: The Elusive Samurai
- Pre-Orders Close: 30 March 2026
- ŠćžäşĺŞĺžďźéčąç¤žăťéăä¸ćăŽčĽĺ製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $9.95
$7.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2026
Pre-orders only available for full box quantity.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Body: PVC Height: approx. 50mm
(BUS01202)
| SKU | BUS01202 |
| Barcode # | 4570194422446 |
| Brand | Bushiroad Creative |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000275000m3 |