-PRE ORDER- Taihou Punipuni Plushie
Manufacturer: Solarain
- Series: Azur Lane
- Pre-Orders Close: 25 May 2026
- ŠManjuu Co., Ltd., Yongshi Co., Ltd. & Yostar, Inc./ă˘ăăĄăă˘ăşăźăŤăŹăźăłă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $69.95
$52.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$10.49 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Despite their compact 15cm size, the plushies are packed with adorable details. Taihou's cute twintails flutter gently in the wind, and her lavish kimono and phoenix-themed hair accessory have been faithfully captured in plushie form. The plushie's fluffy touch and compact size make it perfect as a desktop or bedside companion. Be sure to add Taihou to your collection! Materials: Cotton, polyester / Size: Approx. 150mm in height.
(GSC07807)
| SKU | GSC07807 |
| Barcode # | 4595316221462 |
| Brand | Solarain |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |