-PRE ORDER- Sofvimates Fellowship Series Iggy Noriaki Kakyoin
Manufacturer: Banpresto
- Series: JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders
- Pre-Orders Close: 05 June 2026
- Ščć¨éŁĺ彌&LUCKY LAND COMMUNICATIONS/éčąç¤žăťă¸ă§ă¸ă§ăŽĺĽĺŚăŞĺéşSC製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $39.99
$31.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size. Apporx. 8cm
(BAP06344)
| SKU | BAP06344 |
| Barcode # | 4573102745873 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |