-PRE ORDER- Soft Vinyl Figure KRS Gudon
Manufacturer: ACRO
- Series: Ultraman
- Pre-Orders Close: 18 April 2026
- ŠTSUBURAYA PRODUCTIONS ŠEiichi Shimizu,Tomohiro Shimoguchi ŠULTRAMAN製ä˝ĺ§ĺĄäź
$350.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2026
$70.20 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 34cm
Material: Soft Vinyl
Material: Soft Vinyl
(ACR00006)
| SKU | ACR00006 |
| Barcode # | 4573153791959 |
| Brand | ACRO |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.026250000m3 |