-PRE ORDER- S.H.Figuarts (Shinkocchou Seihou) Masked Rider Black RX
Manufacturer: Tamashii Nations
- Series: Kamen Rider Series
- ŠçłćŁŽăăăťćąć
RRP $169.99
$152.99
SAVE $17.00 (10%)
Estimated Arrival 30 November 2026
$30.60 Pre-order Deposit.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 150mm
Material: PVC, ABS
Material: PVC, ABS
(TMN01336)
| SKU | TMN01336 |
| Barcode # | 4573102698452 |
| Brand | Tamashii Nations |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.001399340m3 |