-PRE ORDER- S.H.Figuarts Majin-Boo [Re-release]
Manufacturer: Tamashii Nations
- Series: Dragon Ball Z
- Šăăźăăšăżă¸ăŞďźéčąç¤žăťćąć ă˘ăăĄăźăˇă§ăł
RRP $129.99
$116.99
SAVE $13.00 (10%)
Estimated Arrival 31 January 2027
$23.40 Pre-order Deposit.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 190 mm
Material: ABS, PVC
Material: ABS, PVC
(TMN00465)
| SKU | TMN00465 |
| Barcode # | 4573102721785 |
| Brand | Tamashii Nations |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |