-PRE ORDER- Resident Evil Requiem Tote Bag Hatchet
Manufacturer: Capcom
- Series: Resident Evil Requiem
- Pre-Orders Close: 01 June 2026
- ŠCAPCOM
RRP $39.95
$29.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Cotton 370mm in height, 360mm in width
(CAP00459)
| SKU | CAP00459 |
| Barcode # | 4976219140492 |
| Brand | CAPCOM |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |