-PRE ORDER- POP UP PARADE Renne L Size
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Trails in the Sky 2nd Chapter
- Pre-Orders Close: 15 June 2026
- Š 2026 Nihon Falcom Corporation. All rights reserved.
RRP $129.95
$97.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$19.49 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
The POP UP PARADE L line is a series of figures that are as impressive and satisfying as scale figures. Painted plastic non-scale complete product with stand included. Approximately 210mm in height.
(GSC07846)
| SKU | GSC07846 |
| Barcode # | 4570232582804 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |