-PRE ORDER- POP UP PARADE Oscar Francois de Jarjayes
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: The Rose of Versailles
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- ŠIkeda Riyoko Productions/The Rose of Versailles Production Committee
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
POP UP PARADE is a series of figures that are easy to collect with affordable prices and easy-to-display sizes. Painted plastic non-scale complete product with stand included. Approximately 190mm in height.
(GSC07839)
| SKU | GSC07839 |
| Barcode # | 4580828679146 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |