-PRE ORDER- POP UP PARADE Hatsune Miku Glasses x Cafe Version
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: Hatsune Miku
- Pre-Orders Close: 01 June 2026
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$14.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
What if Hatsune Miku worked at a cafe? This POP UP PARADE figure is based on an original illustration!
Painted plastic non-scale complete product with stand included. Approximately 180mm in height.
(GSC07826)
| SKU | GSC07826 |
| Barcode # | 4570232581975 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.012500000m3 |