-PRE ORDER- Osuwari Mugyumocchi Plush Buriburizaemon
- Series: Crayon Shinchan
- Pre-Orders Close: 09 May 2026
- Ščźäşĺäşşďźĺč礞ăťăˇăłă¨ă¤ăťăăŹăććĽăťďźĄďź¤ďźŤ
$44.09
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H240mm x W190mm x D160mm
(TFA00021)
| SKU | TFA00021 |
| Barcode # | 4548626265923 |
| Brand | T's Factory |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.007296000m3 |