-PRE ORDER- Option Foot Parts Set For RPGEX-06 Adventurer Snail
Manufacturer: SNAIL SHELL
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 16 May 2026
$31.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of the Chinese design studio SNAIL SHELL (č¸äšćŽť), we bring you the option foot parts set for the 1/12 scale action figure RPGEX-06 ADVENTURER SNAIL! Make sure not to miss out !
Parts list: Option foot parts x 4 pairs
Product Size: 1/12 scale
Material: PVC
Parts list: Option foot parts x 4 pairs
Product Size: 1/12 scale
Material: PVC
(SNS00025)
| SKU | SNS00025 |
| Barcode # | 6975212920856 |
| Brand | SNAIL SHELL |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |