-PRE ORDER- Onimusha Way of The Sword Wooden Tag Keychain
Manufacturer: Capcom
- Series: Onimusha Way of The Sword
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- ŠCAPCOM
RRP $19.95
$14.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
MDF/cotton product. Approximately 145mm in height, 32mm in width, 5mm in depth.
(CAP00420)
| SKU | CAP00420 |
| Barcode # | 4976219139816 |
| Brand | CAPCOM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000070000m3 |