-PRE ORDER- Onimusha Way of The Sword Acrylic Diorama Stand
Manufacturer: Capcom
- Series: Onimusha Way of The Sword
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- ŠCAPCOM
RRP $59.95
$44.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
PMMA product. Approximately 136mm in height, 176mm in width, 46mm in depth.
(CAP00419)
| SKU | CAP00419 |
| Barcode # | 4976219139809 |
| Brand | CAPCOM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001260000m3 |