-PRE ORDER- One Piece World Collectable Figure Banquet 2 - [A] Franky
Manufacturer: Banpresto
- Series: One Piece
- Pre-Orders Close: 01 May 2026
- Š尞ç°ć ä¸éďźéčąç¤žăťăă¸ăăŹăăťćąć ă˘ăăĄăźăˇă§ăł
RRP $19.99
$15.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H7cm
(BAP06245)
| SKU | BAP06245 |
| Barcode # | 4573102743619 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000275000m3 |