-PRE ORDER- Noodle Stopper Figure Texas Will Version
Manufacturer: FuRyu
- Series: Arknights
- Pre-Orders Close: 01 June 2026
- ä¸ćľˇéš°č§ç˝çťç§ććéĺ Źĺ¸ ÂŠ 2017-2019 Hypergryph Co., Ltd. All Rights Reserved.
RRP $49.95
$35.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted with ATBC-PVC. Approximately 130mm in height.
(FUR01866)
| SKU | FUR01866 |
| Barcode # | 4571623514879 |
| Brand | FuRyu |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |