-PRE ORDER- Noodle Stopper Figure Dorothy Nostalgia
Manufacturer: FuRyu
- Series: Goddess of Victory: Nikke
- Pre-Orders Close: 06 April 2026
- ŠSHIFT UP CORP.
RRP $49.95
$35.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted with ATBC-PVC. Approximately 150mm in height.
(FUR01814)
| SKU | FUR01814 |
| Barcode # | 4571623513872 |
| Brand | FURYU |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |