-PRE ORDER- Nendoroid Sakura Miko Casual Outfit Version
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Hololive
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- Š cover corp.
RRP $114.95
$86.21
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular VTuber group "hololive production" comes a Nendoroid of hololive Gen 0 VTuber Sakura Miko in her casual outfit!
Face plates:
¡ Happy face
¡ Smiling face
¡ Troubled face
Optional parts:
¡ Glasses
¡ Taiyaki
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07790)
| SKU | GSC07790 |
| Barcode # | 4580828665484 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |