-PRE ORDER- Nendoroid Kneesocks
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: New Panty & Stocking with Garterbelt
- Pre-Orders Close: 20 July 2026
- ŠTRIGGERăťäťçłć´äšďźNPSG製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$14.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "New PANTY & STOCKING with GARTERBELT" comes a Nendoroid of Kneesocks!
Face plates: ¡ Expressionless face ¡ Taunting face ¡ Smiling face
Optional parts: ¡ Book ¡ Gold Spandex ¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07822)
| SKU | GSC07822 |
| Barcode # | 4570232580572 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |