-PRE ORDER- Myoga Satsuki Bunny Girl Ver. 1/6 Scale Figure Deluxe Edition
Manufacturer: Hanabee
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
$404.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$81.00 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Planned and produced by Hanabee, the original character "Shy Girl Myoga Satsuki" illustrated by Piromizu is now available as a 1/6 scale pvc figure in bunny girl outfit! The Deluxe Edition will also comes with a illustration shikishi and a illustration quick sand block as bonuses. Make sure not to miss out!
Set Contents:
Deluxe Edition: Figurine, illustration shikishi (14 x 21cm), illustration quick sand acrylic block(6 x 9cm)
Product Size: 1/6 scale, about 220mm in height
Material: PVC & ABS
Illustration: Piromizu
Sculptor: K-10
Painting: Qian Li CHILI
Set Contents:
Deluxe Edition: Figurine, illustration shikishi (14 x 21cm), illustration quick sand acrylic block(6 x 9cm)
Product Size: 1/6 scale, about 220mm in height
Material: PVC & ABS
Illustration: Piromizu
Sculptor: K-10
Painting: Qian Li CHILI
(HNB00026)
| SKU | HNB00026 |
| Barcode # | 6977099321801 |
| Brand | Hanabee |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.010000000m3 |