-PRE ORDER- My Hero Academia Mega Cat Project Heroaca Cats No.01 [BLIND BOX] [Re-release]
Manufacturer: Megahouse
- Series: My Hero Academia
- © 堀越耕平/集英社・僕のヒーローアカデミア製作委員会
RRP $17.50
$14.39
SAVE $3.11 (18%)
Estimated Arrival 31 January 2027
Pre-orders only available for full box quantity.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
My Hero Academia returns to the MEGA CAT PROJECT! Every character becomes an adorable cat in this beloved series. These pocket-sized mascots are about 30mm tall and come with a character sheet.
Lineup (8 to Collect)
Izuku Midoriya
Shoto Todoroki
Ochaco Uraraka
Tenya Ida
Eijiro Kirishima
Denki Kaminari
Fumikage Tokoyami
Dabi
Additional Information
1x Pre-Painted Figure+. Approx. 30mm in Height. Total of 8 to Collect.
©堀越耕平/集英社・僕のヒーローアカデミア製作委員会
Lineup (8 to Collect)
Izuku Midoriya
Shoto Todoroki
Ochaco Uraraka
Tenya Ida
Eijiro Kirishima
Denki Kaminari
Fumikage Tokoyami
Dabi
Additional Information
1x Pre-Painted Figure+. Approx. 30mm in Height. Total of 8 to Collect.
©堀越耕平/集英社・僕のヒーローアカデミア製作委員会
(MGH01500)
| SKU | MGH01500 |
| Barcode # | 4535123844447 |
| Brand | Megahouse |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000250000m3 |