-PRE ORDER- Monster Hunter Capcom Figure Builder Finger Puppet Vol. 3 [BLIND BOX]
Manufacturer: Capcom
- Series: Monster Hunter
- Pre-Orders Close: 13 July 2026
- © CAPCOM CO.,LTD. ALL RIGHTS RESERVED.
RRP $9.95
$7.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Pre-orders only available for full box quantity.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted PVC / Package: OPP / Size: Height 35-55mm
(CAP00456)
| SKU | CAP00456 |
| Barcode # | 4976219138178 |
| Brand | Capcom |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |