-PRE ORDER- Match Makers Grandpa Son Gohan (Vs Son Goku)
Manufacturer: Banpresto
- Series: Dragon Ball
- Pre-Orders Close: 01 May 2026
- Šăăźăăšăżă¸ăŞ/éčąç¤žăťăă¸ăăŹăăťćąć ă˘ăăĄăźăˇă§ăł
RRP $39.99
$35.99
SAVE $4.00 (10%)
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H15cm
(BAP06290)
| SKU | BAP06290 |
| Barcode # | 4573102744548 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.007500000m3 |