-PRE ORDER- Lookup Elizabeth
Manufacturer: Megahouse
- Series: Gintama
- Š犺çĽčąç§ďźéčąç¤žăťăăŹăćąäşŹăťéťéăťăľăłăŠă¤ăşăťă˘ăăăŹăăŻăš
RRP $74.99
$67.49
SAVE $7.50 (10%)
Estimated Arrival 30 November 2026
$13.50 Pre-order Deposit.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Elizabeth from Gintama is joining the Lookup series!
The Lookup series of figures are all posed in sitting poses looking upward, allowing them to be displayed by your side always looking up into your eyes. The necks are also fitted with a joint so they can always be looking right at you!
Display him alongside Shinpachi Shimura and Kotaro Katsura who will release at the same time to bring out the Gintama universe even more.
Additional Information
1x Pre-Painted Figure. Approx. 110mm in Height.
Š犺çĽčąç§ďźéčąç¤žď˝ĽăăŹăćąäşŹď˝ĽéťéシBNPシă˘ăăăŹăăŻăš
The Lookup series of figures are all posed in sitting poses looking upward, allowing them to be displayed by your side always looking up into your eyes. The necks are also fitted with a joint so they can always be looking right at you!
Display him alongside Shinpachi Shimura and Kotaro Katsura who will release at the same time to bring out the Gintama universe even more.
Additional Information
1x Pre-Painted Figure. Approx. 110mm in Height.
Š犺çĽčąç§ďźéčąç¤žď˝ĽăăŹăćąäşŹď˝ĽéťéシBNPシă˘ăăăŹăăŻăš
(MGH01878)
| SKU | MGH01878 |
| Barcode # | 4535123849626 |
| Brand | Megahouse |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003375000m3 |