-PRE ORDER- Lookup Deidara [Re-release]
Manufacturer: Megahouse
- Series: Naruto Shippuden
- Pre-Orders Close: 18 May 2026
- Š2002 MASASHI KISHIMOTO / 2007 SHIPPUDEN All Rights Reserved.
RRP $79.99
$67.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$13.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Deidara from Naruto Shippuden is returning to the Lookup series due to popular demand!
The Lookup series of figures are all posed in sitting poses looking upward, allowing them to be displayed by your side always looking up into your eyes. The necks are also fitted with a joint so they can always be looking right at you!
Additional Information
1x Pre-Painted Figure. Approx. 110mm in Height.
Š岸ćŹćĺ˛ ăšăłăăďźéčąç¤žăťăăŹăćąäşŹăťă´ăă
The Lookup series of figures are all posed in sitting poses looking upward, allowing them to be displayed by your side always looking up into your eyes. The necks are also fitted with a joint so they can always be looking right at you!
Additional Information
1x Pre-Painted Figure. Approx. 110mm in Height.
Š岸ćŹćĺ˛ ăšăłăăďźéčąç¤žăťăăŹăćąäşŹăťă´ăă
(MGH00942)
| SKU | MGH00942 |
| Barcode # | 4535123838323 |
| Brand | Megahouse |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003375000m3 |