-PRE ORDER- Kuripan Plushie Polka Takahashi
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Ikizulive! Love Live! Bluebird
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- Šăăă¸ă§ăŻăă¤ăă ăŠă¤ăďź
RRP $59.95
$44.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Ikizu Live! LOVE LIVE! BLUEBIRD" comes a collection of plushies. Materials: Polyester / Size: Approx. 170mm in height.
(GSC07871)
| SKU | GSC07871 |
| Barcode # | 4570232583627 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.002550000m3 |