-PRE ORDER- Jujutsu Kaisen Fuwa Petit Anime 5th Anniversary Hidden Inventory/Premature Death Satoru Gojo Plush (M)
Manufacturer: SEGA
- Series: Jujutsu Kaisen
- ŠčĽčŚä¸ă ďźéčąç¤žăťĺŞčĄĺťťćŚčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $59.95
$47.96
SAVE $11.99 (20%)
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
W10cmxD10cmxH20cm Polyester
(SEG02699)
| SKU | SEG02699 |
| Barcode # | 4582733468655 |
| Brand | SEGA |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |