-PRE ORDER- Hoodie Ultimate Madoka
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Puella Magi Madoka Magica The Movie Rebellion
- Pre-Orders Close: 13 April 2026
- ŠMagica Quartet/Aniplex,WR
RRP $139.95
$104.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2026
$20.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Puella Magi Madoka Magica The Movie -Rebellion-" come hoodies of Ultimate Madoka and Homura Akemi!
Plushies for each character that can be attached to the chest or back of the hoodie are included. Materials - Hoodie: 88% cotton, 12% polyester / Plushie: 100% polyester. Size: length - approx. 70cm, bust - approx. 123cm, shoulder width - approx. 67cm, sleeve length - approx. 53.5cm.
Plushies for each character that can be attached to the chest or back of the hoodie are included. Materials - Hoodie: 88% cotton, 12% polyester / Plushie: 100% polyester. Size: length - approx. 70cm, bust - approx. 123cm, shoulder width - approx. 67cm, sleeve length - approx. 53.5cm.
(GSC07681)
| SKU | GSC07681 |
| Barcode # | 4580828671980 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.013500000m3 |