-PRE ORDER- Hatsune Miku GT Project Racing Version 2025 Keychain Pouch A
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Hatsune Miku
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
RRP $29.95
$23.96
SAVE $5.99 (20%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Hatsune Miku: Racing Miku 2025" comes keychain pouches! Perfect for storing coins, keys, earphones, and other small items. Available in two different designs, they can be used as keychains or they can be secured with snap buttons at the hands and tips of the hair! Materials: Polyester, alloy / Size: Approx. 12.6cm in height.
(GSC07155)
| SKU | GSC07155 |
| Barcode # | 4580828661295 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000650000m3 |