-PRE ORDER- Hatsune Miku GT Project Racing Version 2025 Keychain B
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Hatsune Miku
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
RRP $19.95
$15.96
SAVE $3.99 (20%)
Estimated Arrival 30 June 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Hatsune Miku GT Project" comes keychains! Card-style keychains with metal chains and black and pink braided ropes. Attach it to bags or keys! Materials: Acrylic, alloy, polyester. Size: Approx. W 5cm xH 9cm
(GSC07150)
| SKU | GSC07150 |
| Barcode # | 4580828661219 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |