-PRE ORDER- Happy Shake Pepe
Manufacturer: APEX
- Series: Arknights
- Pre-Orders Close: 25 April 2026
- ä¸ćľˇéš°č§ç˝çťç§ććéĺ Źĺ¸ ÂŠ 2017-2019 Hypergryph Co., Ltd. All Rights Reserved.
$58.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$11.70 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H9.5cm
Material: PVC, ABS, Metal
Material: PVC, ABS, Metal
(APX00154)
| SKU | APX00154 |
| Barcode # | 6971995422990 |
| Brand | APEX |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |