-PRE ORDER- Great Saurus King Ghidorah [Re-release]
Manufacturer: Plex
- Series: Godzilla
- Pre-Orders Close: 04 April 2026
- Š TOHO CO., LTD.
$301.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
$60.30 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 285mm
Material: Soft Vinyl, PVC
Material: Soft Vinyl, PVC
(PLX00294)
| SKU | PLX00294 |
| Barcode # | 4571116967779 |
| Brand | Plex |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |